Manipenny OÜ e-poest leiad meie kogenud sommeljeede poolt kokkupandud mitmekülgse ja pidevalt uueneva veinivaliku, veinide parima hinna ja kvaliteedi suhte ning personaalse veinialase nõustamist meie tunnustatud sommeljeede poolt.

Registreeru püsikliendiks ja saad lisaks allahindlusele osa ka igakuistest sooduspakkumistest!

Täpsema info saamiseks võta ühendust Rein Kasela Veinitoaga (Manipenny OÜ) telefonil +372 53005342 (E–R 10:00-18:00) või e-mailil info@manipenny.ee.

Manipenny OÜ e-poest ostmine on kiire ja mugav – saad vajalikud tooted veebis välja valida ning pakk toimetatakse Sulle koju või Sinu valitud pakiautomaati. Soovi korral saad oma kaubale ka ise kauplusesse järele minna, siis ootab Sind ees juba kokku pandud tellimus. 

Ostuprotsess

Ostude sooritamiseks ei ole sisselogimine vajalik. Samas kui oled registreerunud meie püsikliendiks on see soovitatav, kuna nii saad osa mitmetest soodustustest. Meie tootevaliku leiad lehekülje vasakust servast. Kui otsid kindlat marki või jooki, siis sisesta see otsingukasti ning Sulle kuvatakse otsingusõnale vastavad tulemused.

Kõiki meie tootekategooriaid on võimalik mugavalt filtreerida. Tootekategooriale klikkides avaneb väike kategooria leht, mis sisaldab ka filtrite menüüd. Seal saad Sa mugavalt oma valikut kitsendada. Nii saad otsida tooteid, mis just Sinu maitse-eelistusega sobivad.

Kuidas osta:

·       Leia endale sobiv toode

·       Lisa toode ostukorvi ja vali sobiv kogus

·       Täida vajalikud väljad ning vali tarneviis

  • Vali makseviis ja kinnita tellimus

·       Pangalink

·       Valige pank, läbi mille soovite tellimuse eest tasuda. Teostage kõik panga poolt nõutavad protseduurid, seejärel edastame Teie e-postile tellimuse vormi. Teie tellimus komplekteeritakse Teie poolt määratud korras ja kaup väljastatakse tellimuse vormi esitamisel.

·       NB! Tellimust töödeldakse ainult pärast seda, kui olete pangas valinud „TAGASI KAUPMEHE JUURDE“.         

Veinid saab kätte

Tasuta koju saadame teile veinid, kui teie ost on suurem:

·       Tallinn tellimused alates 50€

·       Maakonnad tellimused alates 100€

Väiksematele tellimustele lisandub Tallinna piires kohaletoimetamise eest transpordikulu 5€ ja mujal Eesti piires 10€.

Üldtingimused

Manipenny OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgnevatel juhtudel:

  • kui ostja on alla 18-aastane;
  • kaup on laost otsa saanud;
  • kauba hind või omadused on e-poes süsteemivea tõttu valesti kuvatud;
  • kauba eest tasutud summa pole laekunud Manipenny OÜ pangakontole.

Kui Manipenny OÜ-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

Kauba tagastamine

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.

Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil info@manipenny.ee või helistada telefonil +372 53005342. Vale või defektiga kauba saate välja vahetada ostuarve alusel.