top_001

Veinituba

Õnnelikud juhused sünnitavad häid ettevõtmisi. Bordeaux külastus 1997. aastal andis mulle tõuke tellida esimesed Primeur-veinid. Samal aastal võlus mind jäägitult Burgundia. Francois Faiveley ja Bernard Bouyer-Dubosquet kompromissitu suhtumine toote kvaliteeti ja elutõed veensid mind, et Manipenny OÜ juhtlauseks sobib “La Passion des Grand Crus”. See ei tähenda ainult kirge tippveinide vastu, vaid eelkõige looduslähedast veiniviljelust, suurt professionaalsust ja oma piirkonna ehedat esitlust, mida ma oma partneritelt ootan ja püüan edasi anda ka oma klientidele.


Kuni 2009 aastani tegelesime peamiselt hulgimüügiga HoReCa sektoris ning vähehaaval kasvas aktiivsus koolituste osas. 2009 aasta detsembris avasime Rotermanni vana kruubiveski paekivimüüride vahel oma vinoteegi – Rein Kasela Veinituba. Hetkel asume küll juba uutes ruumides- Rotermanni Kvartalis Mustas majas aadressiga Roseni 10. Siin on väljas Manipenny kogu tootevalik – veinid, kangestatud ja kange alkohol, oliivõlid ja veinitarvikud. Hubased Veinitoa ruumid on suurepärased koolituste ja veinidegustatsioonide läbiviimiseks. Siin asub ka meie büroo.

Kohtumisteni!
Teie Rein Kasela

Üritused

Korraldame Veinitoas regulaarselt põnevad üritusi, degustatsioone ja veinikoolitusi.
Hoia meie Facebook’i lehel (Veinituba) silm peal, kus anname jooksvalt infot toimuva kohta.
Suvel korraldame mitmeid õhtusööke ka väljaspool Veinitoa ruume.

c2_4313c1_4294

Meie veinidest

Veinitoa tooteportfellis on enim veine Prantsusmaa ja Itaalia põhiregioonide tuntud veinifirmadelt, samuti Austriast, Portugalist, Saksamaalt ja Hispaaniast. 
Oleme oma sortimendi pannud kokku nii, et veinisõber leiaks õige joogi nii argi- kui pidupäevaks.
Veine on saadaval laias hinnaskaalas ja igale maitsele.

Primeur-veinide (eelmise aasta lõikuse veinide) pakkumised ja tellimise tingimused rein@manipenny.ee

c2_4225kasela_small

Kliendid ja koostööpartnerid

Rein Kasela Veinituba teeb koostööd erinevate kohvikute ja restoranidega nii Tallinnas kui ka pealinnast kaugemal.
Alates 2013. aastast on Rein Kasela kohvikupartneriks Reval Café. Koostöös toimuvad nii erilisi maitsenaudinguid pakkuvad veiniõhtusöögid erinevate tootjatega kui ka lihtsamad veinikoolitused, kus suupistete eest hoolitseb Reval Café Catering.

Eu Sertifikaat

Augustis 2014 on Manipenny OÜ-le väljastatud EU Sertifikaat kui hea finantskäitumisega ettevõttele.
Sertifikaat_437161-1
EU_Certification_stamp